• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • zrušit

    Délka (m)

  • zrušit

    Barva

Více parametrů ...

HP Enterprise - Náviny (#)

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
HPEAJ833A HPE .5m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable na objednávku 1 359 Kč
HPEAJ834A HPE 1m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable na objednávku 1 359 Kč
HPEAJ835A HPE 2m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable na objednávku 1 450 Kč
HPEAJ836A HPE 5m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable na objednávku 1 834 Kč
HPEAJ837A HPE 15m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable na objednávku 2 628 Kč
HPEAK346A HPE 5M Single-Mode LC/ LC FC Cable na objednávku 2 260 Kč
HPEAP818A HPE 1m B-series Active Copper SFP+ Cable na objednávku 7 521 Kč
HPEAP819A HPE 3m B-series Active Copper SFP+ Cable na objednávku 8 425 Kč
HPEAP820A HPE 5m B-series Active Copper SFP+ Cable na objednávku 9 490 Kč
HPEK2Q21A HPE C-series 3M Passive Copper SFP+ Cbl na objednávku 10 523 Kč
HPEK2Q22A HPE C-series 5M Passive Copper SFP+ Cbl na objednávku 12 041 Kč
HPEQK701A HPE 7m C-series Active Copper SFP+ Cable na objednávku 30 150 Kč
HPEQK702A HPE 10m C-series Active Copper SFP+ Cbl na objednávku 36 185 Kč
AQ766203-B21 HP DL360 Gen9 LFF Optical Cable na objednávku 571 Kč
AQ537963-B21 HP BLc SFP+ 5m 10GbE Copper Cable na objednávku 5 149 Kč