• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • zrušit

    Typ

  • zrušit

    Délka (m)

  • zrušit

    Barva

  • zrušit

    Ethernetový kabel - kategorie

  • zrušit

    Typ stínění kabelu

Více parametrů ...

Síťové kabely (Optické patch kabely)

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
502710791 Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/ 125um SM, 1m, OS2 Ano (externí sklad) 190 Kč
502710771 Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM, 1m, OS2 Ano (externí sklad) 190 Kč
5027107722 Optický patchkabel SIMPLEXNÍ, LC-LC 9/ 125um SM, 2m, OS2 Ano (externí sklad) 191 Kč
50271026 Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 1m, OM2 na objednávku 222 Kč
50271027 Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 2m, OM2 Ano (externí sklad) 241 Kč
5027103425 Optický patchkab.duplex LC-ST 62,5/ 125 µm MM,140m, OM1 na objednávku 2 444 Kč
502710794630 Patchcord FO duplex LC/ APC-SC/ APC 9/ 125um SM, 1m, OS2 na objednávku 228 Kč
5027107960847 SC/ APC - SC/ APC simplex 15m arm.bílý 3mm B3 LSZH na objednávku 454 Kč
5027103011 Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/ 125um MM, 7m, OM1 na objednávku 422 Kč
502710794617 Patchcord FO duplex LC-SC/ APC 9/ 125um SM, 0,5m, OS2 na objednávku 173 Kč
5027107946332 Patchcord FO duplex LC/ APC-SC/ APC 9/ 125um SM, 25m, OS2 na objednávku 830 Kč
5027107960843 SC/ APC - SC/ APC simplex 2m arm.bílý 3mm B3 LSZH Ano (externí sklad) 227 Kč
5027106958145 Optický patch cord duplex SC-SC 50/ 125 5m MM OM4 na objednávku 500 Kč
5027106958147 Optický patch cord duplex SC-SC 50/ 125 7m MM OM4 na objednávku 651 Kč
50271069756 Optický patch cord Duplex LC-SC 50/ 125 7m OM4 na objednávku 677 Kč