Optický patchkabel SIMPLEX, SC-SC 9/ 125um SM 1m, OS2

Optický patchkabel SIMPLEX, SC-SC 9/ 125um SM 1m, OS2. ... více
Objednací kód: 502710713
Kód výrobce: 10201
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: Ano (externí sklad)
Cena bez DPH: 114 Kč
Cena s DPH: 138 Kč
Porovnání Oblíbené

Optický patchkabel SIMPLEX, SC-SC 9/125um SM 1m, OS2.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 1
SC (M) 2