HPE 5M Single-Mode LC/ LC FC Cable

HP 5m Single-Mode LC/ LC Fibre Channel Cable; Typ kabelu: Fiber Patch Cable Rychlost dat: 100 Mbps až 10Gbps Konektor 1: Duplex LC Konektor 2: Duplex LC Délka: 5m Drát: OS1 9/ 125 ... více
Objednací kód: HPEAK346A
Kód výrobce: AK346A
Výrobce: HP Enterprise
Záruční lhůta: bez záruky
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 868 Kč
Cena s DPH: 2 260 Kč
Porovnání Oblíbené

HP 5m Single-Mode LC/LC Fibre Channel Cable

Typ kabelu: Fiber Patch Cable
Rychlost dat: 100 Mbps až 10Gbps
Konektor 1: Duplex LC
Konektor 2: Duplex LC
Délka: 5m
Drát: OS1 9/125

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 5
LC (M) 2