HPE 15m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable

Multimode OM3 LC/ LC Fiber Optic kabel, 15 m dlouhý. Duplex zipcord odstupňovaný index 50/ 125um multimode optický kabel s LC konektory na každém konci (Aqua Color). Optický výkon: 2000 MHz/ km. ... více
Objednací kód: HPEAJ837A
Kód výrobce: AJ837A
Výrobce: HP Enterprise
Záruční lhůta: bez záruky
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 2 172 Kč
Cena s DPH: 2 628 Kč
Porovnání Oblíbené

Multimode OM3 LC/LC Fiber Optic kabel, 15 m dlouhý. Duplex zipcord odstupňovaný index 50/125um multimode optický kabel s LC konektory na každém konci (Aqua Color). Optický výkon: 2000 MHz/km.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 15
Barva Modrá
LC (M) 2